Levné ubytování

 

Ceník ubytování od 1. 1. 2020

 

Objekty H+D, Zahradní 18, 21

 

Typ ubytování Cena / den / osoba Cena při ubytování na jeden měsíc a déle
Jednolůžkový pokoj 260,- Kč 240,- Kč
Vícelůžkový pokoj 225,- Kč 170,- Kč

 

Objekt C - Apartmány, Zahradní 20

 

Apartmány Cena / den (1 - 4 dny) Cena / den (5 dní a déle) Měsíční pronájem (30 dní)
Dvoulůžkový 670,- Kč 520,- Kč 9 000,- Kč
Třílůžkový 1 005,- Kč 780,- Kč -

V CENĚ UBYTOVÁNÍ  JE  ZAHRNUT MÍSTNÍ POPLATEK  Z POBYTU DLE OBECNĚ  ZÁVAZNÉ VYHLÁŠKY  Č. 10/2019.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ubytování v jedno, dvou a více lůžkových pokojích-  je zajišťováno v objektech D   kde jsou spojeny vždy dva pokoje, koupelna a WC do jedné buňky.  Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, přípojkou na TV a WIFI. Společná kuchyňka vybavená sporákem je k dispozici na každém patře.

ubytování v apartmánu – je zajišťováno v objektu C ve dvou nebo třílůžkových apartmánech, které se skládají ze dvou pokojů, koupelny a WC. Apartmány jsou vybaveny ledničkou, radiem, televizí a WIFI. Společná kuchyňka vybavená sporákem je k dispozici na každém patře.

 

Při dodržení bezpečnostních předpisů je možno na pokojích používat vlastní televizi, rádio, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, holicí strojek.

Na všech pokojích je k dispozici bezplatná WIFI. K dispozici jsou na patrech kuchyňky vybavené sporákem. Na pokojích jsou k dispozici lednice.

Za poplatek je k dispozici parkování a prádelna.